Wielu bukmacherów od czasu do czasu oferuje specjalne zakłady bukmacherskie, co ciekawe niewielu tak naprawdę o nich wie, ale są bardzo ciekawym tematem do obstawiania, ponieważ mogą je obstawiać nawet ludzie nie mający pojęcia o bukmacherce, z racji tego że same w sobie założenie mają dość proste, ale są na tematy zazwyczaj zupełnie nie związane ze sportem, ale na przykład polityką, lub wydarzeniami społecznymi na skalę globalną. Więc jeśli jesteśmy osobami, które interesują się na przykład polityką, bardzo znanymi serialami bądź książkami, oprócz założenia się ze znajomymi, że na przykład ,,polityk xyz wygra następne wybory” obstawiając zakłady specjalne możemy wygrać sporo pieniędzy!

A czym tak naprawdę są zakłady specjalne?

Zakłady specjalne w bukmacherce to nic innego jak bukmacher mówiący nam ,,na tym wydarzeniu mogę zarobić dużo pieniędzy, jeśli uważacie inaczej ode mnie, to zapraszam do obstawiania” czyli na przykład możemy obstawiać u niego politykę, bądź na przykład która firma jako pierwsza wystartuje w kosmos, czy to będzie SpaceX czy też inna firma. Oprócz tego dobrym przykładem tutaj są też wybory na następnego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Poprzednie wybory oglądało i obstawiało miliony osób, na całym globie, i to niekoniecznie były osoby związane mocno z polityką, czy też nawet obywatele USA. Zakłady specjalne cieszą się dużą popularnością, jednak najczęściej traktowane są przez ,,profesjonalnych” graczy jako forma oderwania się od typowych zakładów i spróbowania szczęścia w innych zakładach. Zakłady specjalne mogą tyczyć się również innych wydarzeń społecznych lub rozrywkowych.

Jeśli chodzi o politykę – 45 prezydent stanów zjednoczonych ,,miał być kobietą”.

Hahahaha. Przepraszamy, ale nie, i nie chodzi tutaj o płeć, ale po prostu o to, że po wieloletnim niszczeniu gospodarki przez lewicę naród amerykański miał dość, i było to widoczne, mimo że lewicowe media szczekały, że ,,ona musi wygrać”. Z zapartym tchem, lampką szampana i uśmiechem na ustach oglądaliśmy do czwartej nad ranem, jak internetowy wskaźnik przesuwa się z nazwiska Clinton na Trump-a, warto było. Choć i tak najlepsza była inauguracja nowego prezydenta (zaprzysiężenie) oraz zamieszki które wywoływała lewica, starając się ,,unieważnić” ten wybór. No ale niemalże trzy lata temu Donald Trump objął urząd jako 45 prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki. Boże, jakie to były piękne czasy. Śmiechów na forach było co niemiara, ponieważ tak naprawdę, spora część amerykańskich obywateli, umówiła się aby zagłosować na Trumpa.

Oczywiście oboje kandydaci byli dość niekorzystni dla USA, ale jak już wybierać zło, to przynajmniej to śmieszne. No i wybór padł na Donalda Trumpa. Otóż jednak wracając do tematyki przewodniej, wystarczy powiedzieć, że zakłady bukmacherskie na to, kto wygra te wybory osiągały astronomiczne kwoty. Bardzo wiele osób założyło się o to, że wygra Clinton, ale z racji tego że amerykański internet powiedział ,,nie” sporo ludzi straciło pieniądze na rzecz firm bukmacherskich. Do dzisiaj wspominamy to wydarzenie jako jedno z najzabawniejszych, mamy nadzieję że następne wybory będą równie ciekawe co te, my na pewno zamierzamy postawić na kogoś zakład.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacherskie punkty stacjonarne – hit czy kit?
Następny artykułZakłady bukmacherskie – Porady i ciekawostki w pigułce
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.