Wygrywanie na zakładach bukmacherskich to dla wielu graczy miraż, coś nie do osiągnięcia (naturalnie mowa tutaj o tym, że bukmacher z nami przegrywa – bo postawić tak samo jak bukmacher to wcale nie jest sztuka) – w końcu jest to coś niebywałego, ponieważ chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że za bukmacherem stoi masa specjalistów, którzy starają się jak najlepiej dopilnować, aby to gracze właśnie nie wygrali z bukmacherem. Co musisz jednak zrobić, aby wygrywać z bukmacherem? I czy to w ogóle możliwe?

Zakłady bukmacherskie – jak wygrywać? Poradnik od eksperta

Oczywiście, że tak

Gdyby nie dało się wygrywać z bukmacherem, to na internecie nie znajdywalibyśmy tylu osób, które chwalą się zdjęciami swoich kuponów. Należy jednak pamiętać, że rzadko kiedy wygrany zakład to czyste szczęście. W większości przypadków jest to chłodna kalkulacja, wiedza oraz godziny spędzone na analizach sportowych. Niestety, ale wygrywanie z bukmacherem to ciężki kawałek chleba, na dodatek niewiele osób się decyduje na taką formę gry, jednakże z drugiej strony zawsze przecież możesz się bawić – i wygrywać. Pamiętaj jednak, że każdy operator gier bukmacherskich chce, aby gracze tracili pieniądze, a nie wygrywali, co jest zrozumiałe, zakłady sportowe to źródło wielu emocji i potencjalny sposób na generowanie przychodów, ale nie dla ciebie – tylko dla bukmachera. Przecież każdy, kto usłyszy, że u bukmachera można zarobić dużo pieniędzy, będzie miał ochotę zarabiać miliony, nie robiąc nic, prawda? Jednak nigdy nie kieruj się perspektywą wygrania kasy, ponieważ może to być bardzo katastrofalne – w końcu niewiele osób wygrywa kolejne nagrody, nie mówiąc już o wygranej u bukmachera i często trzeba na to ciężko pracować. Wielu graczy zapomniało również, że granie w gry u bukmachera to także dobra forma rozrywki, ale nigdy nie należy jej traktować jako potencjalnego stałego dochodu – ponieważ zakład bukmacherski nie jest bez powodu nazywany losem na loterii.

Sts bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS – 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym

Rejestracja u kilku bukmacherów

Wielu początkujących graczy tak naprawdę nie myśli o tym, aby zarejestrować się u więcej niż jednego bukmachera – w końcu to jest w pełni legalne, a bukmacherów do wyboru mamy aż dziewiętnastu, chociaż znając życie ta liczba zapewne się zmieni za niedługo na większą, ponieważ z roku na rok coraz więcej firm ubiega się o weryfikację oraz o licencję od Ministerstwa Finansów na operowanie zakładami bukmacherskimi. No ale zboczyliśmy z tematu – ponieważ rejestracja u innych bukmacherów jest darmowa, a na dodatek będziemy mogli wykorzystać kolejny darmowy bonus na start od innego bukmachera, co wraz z twoim obecnym doświadczeniem może spowodować, że wypłacenie tego bonusu będzie dla ciebie o wiele łatwiejsze, ale pamiętaj o tym, że nie bez powodu bukmacherzy tak konstruują regulaminy tych bonusów, aby był on niemalże niemożliwy do obrócenia.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak zacząć z typowaniem zakładów sportowych online?
Następny artykułZakłady bukmacherskie a mecze online – poradnik
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.