W chwili obecnej obstawianie zakładów bukmacherskich cieszy się naprawdę sporą popularnością. Nic dziwnego – firmy bukmacherskie powstają jak grzyby po deszczu i starają się przyciągnąć do siebie szerokie grono użytkowników poprzez stosowanie wielu akcji promocyjnych i bonusów. W tej chwili akcje promocyjne i bonusy to jednak nie wszystko – ważne są również pozostałe funkcjonalności, dzięki którym obstawianie zakładów staje się jeszcze prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Jednym z takich udogodnień są wyniki na żywo. Wyniki na żywo to funkcjonalność, dzięki której na specjalnych stronach WWW i w dedykowanych aplikacjach można sprawdzać aktualne wyniki rozgrywanych meczów w danym momencie. Bardzo wiele osób chwali sobie tę metodę, ponieważ dzięki niej posiadają ciągle aktualną wiedzę na temat tego, czy obstawione przez nich kupony bukmacherskie są wygrane, czy też nie. W poniższym artykule omawiamy jedną z najpopularniejszych aplikacji, dzięki której można śledzić wyniki na żywo – mowa tutaj o aplikacji Flashcore, która jest w pełni darmowa.

najlepsze wyniki na zywo
Flashscore darmowe wyniki na żywo

Flashscore – darmowa aplikacja z wynikami na żywo

Aplikacja Flashscore jest w pełni darmowa – to właśnie sprawia, że tak wiele osób ją pobiera na swoje telefony komórkowe oraz tablety. Warto nadmienić, że Flashscore można pobierać na urządzenia elektroniczne oparte na systemach operacyjnych Android oraz iOS. Osoby, które posiadają telefony z systemem Windows, nie muszą się martwić – mogą śledzić wyniki na żywo za pomocą strony internetowej Flashscore, która również jest bardzo intuicyjna i funkcjonalna, zatem z pewnością nikt nie powinien mieć jakichkolwiek problemów z odnalezieniem na niej interesujących go informacji.

W aplikacji Flashscore, która zawiera wyniki na żywo, można znaleźć wyniki na żywo z ponad 30 dyscyplin sportowych. Oprócz tego, jest tam ponad pięć tysięcy rozgrywek – dzięki temu każdy fan obstawiania zakładów z pewnością będzie mógł zapoznać się z ostatecznym wynikiem obstawionej przez siebie rozgrywki sportowej z dziedziny piłki nożnej, koszykówki, siatkówki czy tenisa – w tej kwestii panuje pełna dowolność. To my decydujemy, które dziedziny sportu chcemy weryfikować.

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie ma również znaczenia to, jaką ligę lubimy – może to być Serie A, La Liga, Bundesliga czy Primera Division. W aplikacji Flashscore zawierającej wyniki na żywo są wyniki z wszystkich rozgrywek z krajów europejskich oraz z większości krajów na świecie. Dzięki temu każdy fan obstawiania zakładów może z niej korzystać bez żadnych obaw – wyniki z obstawionych przez niego rozgrywek z pewnością się w niej znajdą.

Flashscore, czyli bezpieczeństwo użytkownika oraz funkcjonalność na pierwszym miejscu

Eksperci Flashscore, którzy tworzyli tę aplikację mobilną, za główny cel postawili sobie to, aby była to aplikacja maksymalnie bezpieczna oraz przejrzysta i funkcjonalna. Z całą pewnością można potwierdzić, że się im to udało. We Flashscore każdy może w bardzo szybki sposób odszukiwać wyniki obstawionych przez siebie meczów przedstawione w bardzo czytelnych tabelach.

Gdy uruchomimy aplikację, strona główna pojawi się nam po upływie kilku sekund. Później będą dostępne wyniki meczów rozgrywanych danego dnia. Mecze te zostały pogrupowane według poszczególnych lig. Każdą z tych list można w dowolnie wybranym momencie rozwinąć. W lewym rogu ekranu ulokowana jest ikonka – dzięki niej można zmieniać dyscypliny sportu. Łącznie jest ich 28. Strony każdej z dyscyplin są zaprojektowana w innych kolorach, dzięki czemu można je bardzo łatwo od siebie odróżniać. 

W prawym górnym rogu ulokowana jest z kolei ikona kalendarza – ta funkcja umożliwia nam sprawdzanie wyników rozgrywek sportowych z ostatnich siedmiu dni oraz plan rozgrywek meczowych na następne siedem dni. W dolnej części strony głównej możemy z kolei zapoznać się z przeglądem wszystkich meczów zaplanowanych na dany dzień. 

Poprzedni artykułMarża u Polskich bukmacherów online
Następny artykułPromocja Grand bukmachera Milenium
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi dają kasę na sam początek. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE żeby otrzymać dodatkowe korzyści jak darmowe zakłady, freebety czy darmowy bonus bez depozytu. W STS taki bonus bez wpłaty to nawet 29 PLN.