Oczywiście każdy gracz chce odnosić jak najwięcej zwycięstw, ale zwykle dopiero przychodzi to z doświadczeniem oraz wiedzą zdobytą po drodze. Mimo to, zawsze można dowiedzieć się czegoś więcej, przez co będziesz w stanie zwiększyć swoją szansę na wygraną u bukmachera! Jednakże czy to aż takie proste? O tym dowiesz się za chwilę!

Wygrywanie z bukmacherem – jak to robić częściej? Poradnik 2021

Obstawiaj jedną dyscyplinę sportową!

Jeśli opierasz swój zakład na zdobytej już wiedzy o zakładach, to masz wtedy największe szanse na wygraną, ale jeśli nagle ci się to znudziło, i obstawiasz dyscyplinę, której nie znasz – nie spodziewaj się wygrania większości zakładów. Musisz mieć świadomość, że wyniki prawie wszystkich meczów zależą od szczegółów, których zwykli gracze nie zobaczą. Jeśli stawiasz tylko na jeden temat, będziesz miał czas na dopracowanie analizy i wyszukanie wszystkich informacji o danej grze, co niewątpliwie zwiększy Twoje szanse na wygraną. Jeśli stawiasz na wiele dyscyplin, Twoje szanse na zwycięstwo będą niewielkie – głównym tego powodem będzie to, że nie jest to fizycznie możliwe, aby dokonać analizy bukmacherskiej na wszystkie dyscypliny, nie mówiąc o gromadzeniu odpowiednich informacji – dlatego pamiętaj, żeby szanować swój czas.

Czasami lepiej jest zrezygnować z obstawiania

Początkujący gracze często stają się zbyt pewni siebie po serii wygranych, co często prowadzi do bycia zbyt pewnym – a w przypadku zakładów bukmacherskich nigdy to nie powinno nastąpić, ponieważ wtedy też istnieje duża szansa na to, że przegrasz swój zakład. Po serii zwycięstw na pewno poświęcisz mniej uwagi analizie sportowej, a większą intuicji – bo w końcu udało ci się znowu wygrać – w ten sposób większość niedoświadczonych graczy traci swoje depozyty, dlatego też po tym, jak uda ci się ograć bukmachera – nie ,,kozacz”, tylko spokojnie wypłać swoją wygraną i zrób sobie przerwę od zakładów.

Sts bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS – 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym

Nie graj nigdy na zakładach akumulowanych!

Innym błędem często popełnianym przez początkujących jest tworzenie kuponów z dużą liczbą wydarzeń. Teoretycznie może to przynieść wielki zysk, ale z drugiej strony za każdym razem, gdy zwiększysz liczbę kuponów, to zwiększasz również swoje szanse na utratę pieniędzy.

Korzystanie z kuponów AKO wymaga doświadczenia, intuicji i pewnej wiedzy. Większość graczy, którzy znają się na temacie, obstawia zakłady pojedyncze (jeśli nam nie wierzysz, zajrzyj na jakiekolwiek forum, na pewno będzie kilka tematów o szansie na wygraną). Głównym powodem tego, że profesjonalni gracze zakładów bukmacherskich obstawiają w ten sposób jest to, że przecież wtedy też szanse na wygraną są najwyższe – bo w niektórych zakładach szansa może wynosić nawet 50%.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj o prowadzeniu statystyk

Sprawdzanie swoich zysków i ewentualne poniesionych strat jest bardzo ważne, z racji tego że możesz przecież wyciągnąć też z tego pewną lekcję. Najważniejsze jest sprowadzanie statystyk dotyczących tych przegranych kuponów, ponieważ jeśli postarasz się je przeanalizować, to możesz dzięki temu dowiedzieć się, co poszło nie tak – i przez to nie popełniać tego samego błędu ponownie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułVimeo staje się samodzielną firmą
Następny artykułKilka zasad, które warto znać obstawiając zakłady bukmacherskie
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.