Klient STS wygrał 1.25 mln złotych! Ciężko jest w to uwierzyć, ale to prawda, taka rekordowa suma padła u legalnego bukmachera STS dość niedawno, przy czym w dzisiejszym artykule przybliżymy wam co nieco kulisy tego niezwykłego zdarzenia!

Wielka wygrana w STS!

Milion na kilku zakładach!

Niektórym może wydawać się niemożliwie zdobycie tak dużych pieniędzy na zakładach bukmacherskich, ale poniższe kupony to fakt, w końcu rekordowa wygrana u bukmachera to nie zawsze zakłady grane za pokaźne stawki. Bardzo często zdarza się tak, iż 6 czy 7 cyfrowe zyski trafiają się, gdy ktoś zainwestuje niewielkie środki. To mit, że tylko osoby z pokaźnymi portfelami mogą dużo zarabiać u bukmacherce. Tym bardziej, że przecież w tym przypadku liczy się głównie wiedza o sporcie – piłce nożnej, koszykówce czy innej dyscyplinie. Dokładnie tak było w przypadku najnowszego rekordzisty zakładów bukmacherskich u STS. Klient tego bukmachera postawił kilkanaście kuponów, których średnia wynosiła zaledwie 3 złote za zakład. Trzeba przyznać, że miał nosa co do niektórych zdarzeń, bo w jednym z kuponów stawkę równą 3 PLN zamienił na zawrotną kwotę 276.000 PLN!

Rekordowy kupon w STS

W trzech kuponach udostępnionych przez STS widać wyraźnie, że gracz jest fanem piłki nożnej. Jak widać po kursach, nie należą one do najwyższych. Niewiele jest zakładów powyżej 2.00, a mecz Fiorentina – Atalanta za 4.15 jest jedynym takim zdarzeniem. Widać, że gracz do ryzykownych typów dokładał takie, które wydawały mu się w miarę pewne. To uzasadnione rozwiązanie, które sprawdza się dość często. Warto pamiętać, że to tylko trzy najciekawsze kupony trafione przez gracza. Postawił ich więcej, które również zakończyły się powodzeniem i dały mu bardzo pokaźny zysk!

Jak zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie?

Według opinii graczy, STS jest jedną z najlepszych firm bukmacherskich w Polsce, więc jeśli chcecie spróbować swoich sił w bukmacherce, już teraz możecie założyć konto w STS przez internet. Na start bukmacher STS, przygotował 29 PLN jako bonus bez depozytu! Przypominamy, że granie w STS jest zgodne z prawem, bo jest to firma z licencją Ministerstwa Finansów. Cały czas, oczywiście, można zawierać zakłady w punktach naziemnych, ale zabiera to sporo czasu i na pewno nie należy do wyjątkowo wygodnych rozwiązań. Aby otrzymać darmowy bonus bez depozytu na dobry początek obstawiania, wystarczy wejść na stronę bukmachera i wpisać w formularzu rejestracyjnym STS kod promocyjny: “BETONLINE“. To wszystko – nic więcej robić nie trzeba! Po chwili na konto gracza STS zostanie dopisane 29 PLN, które można wykorzystać na obstawianie meczów.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Jak dostać bonus bez depozytu od STS?

Musimy wejść na stronę www.STS.pl, następnie kliknąć przycisk – “Załóż konto” po czym w odpowiednim miejscu wpisujemy kod promocyjny “BETONLINE“, po czym możemy już odbierać bonus bez wpłaty po dokonaniu rejestracji.

A czy to jedyna premia jaką dostaniemy?

Dla nowo zarejestrowanych klientów bukmachera STS jest również dostępny bonus za depozyt. Pierwsza wpłata na konto bukmacherskie pozwala na otrzymanie premii 100% aż do kwoty 1200 PLN! To jest obecnie jedna z najlepszych ofert bonusowych, wśród legalnych bukmacherów w Polsce. Nie można zapominać, że każdy zarejestrowany gracz ciągle może również korzystać z innych specjalnych ofert. Promocji organizowanych przez STS nie brakuje i na pewno jeszcze długo tak będzie! O wszystkich najważniejszych zawsze piszemy na łamach naszej strony.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie piłki nożnej – poradnik
Następny artykułBukmacher 1xBet – czy jest już legalny?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.