Zakłady bukmacherskie na tenis to nie jest łatwy kawałek chleba. Obstawianie tego sportu jest ciekawym zajęciem, z racji tego że na skali popularności tenis wypada mniej więcej w połowie. Nikt tak naprawdę się tym nie interesuje (bardzo duży skrót myślowy – wiemy że ludzie są zainteresowani) – ale też nie znaczy to, że nikt tego sportu nie zna. Obstawianie zakładów na tenis jest intrygujące, ale o tym już opowiemy wam w naszym poradniku!

Tenis a bukmacherka – jak zacząć obstawiać?

Przed obstawianiem – pooglądaj spotkania topowych zawodników!

Warto jest oglądać spotkania topowych zawodników, z racji tego że możemy się wiele nauczyć, prowadząc nasze małe – własne ,,analizy sportowe”. Jeśli zdobyliśmy już jakieś doświadczenie w tenisie, to na pewno przyda się to nam, z racji tego że zawodnicy często stosują różne taktyki gry, a przecież jeśli sami je kiedyś stosowaliśmy, to jeśli to spostrzeżemy, to od razu będziemy wiedzieć co nasz faworyt (bądź faworytka) zrobi następnie. Takie przewidywanie ruchów jest nam bardzo potrzebne, z racji tego że w inny sposób niż ten – raczej z bukmacherem nie wygramy. (Jeśli jednak kompletnie nic nie wiemy o bukmacherce – mamy dla was świetny poradnik bukmacherski). <<<< na pewno nie klikniesz w ten link.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Refleksja przy zakładach bukmacherskich też jest ważna

Oczywiście nie mówimy tutaj o zabawianiu się w ,,być albo nie być – oto jest obstawianie” – dobra, żarty na bok, ale powinniśmy sobie odpowiedzieć na pytanie – czy w ogóle lubimy tenisa? Jeśli odpowiedzieliśmy ,,nie” to równie dobrze możemy zrezygnować z obstawiania tenisa. Odpowiedź dlaczego, jest prosta, przecież jeśli czegoś nie chcemy robić, to automatycznie będziemy starać się tego unikać. Przykładowo – nikt nie lubi płacić mandatów – dlatego też (przynajmniej większość ludzi) – stara się trzymać od nich z daleka – prawda?

No ale wróćmy do tematu. Jeśli chcemy obstawiać zakłady bukmacherskie bez jakiegokolwiek pojęcia, oraz bez żadnej wiedzy na temat tenisa, to nigdy nie wygramy z bukmacherem. Albo po prostu dopiero wygramy, ale po czasie jak już się dowiemy w praktyce, no ale po co marnować swój darmowy bonus na start? Przecież można go wykorzystać lepiej, niż na głupie ,,próbowanie się” z bukmacherem.

Szczęście – to też nam się przyda!

Szczęście to bardzo ważny element przy typowaniu. Naturalnie – co najbardziej nas frustruje – szczęście to coś czego nie jesteśmy w stanie zmienić. Nawet najlepszy typer na świecie ma czasem pecha, przez co czasami zdarza mu się przegrywać. No ale jak wiadomo – jeden ma więcej szczęścia od innych, dlatego też tutaj wszystko zależy od pani Fortuny.

Czy obstawianie tenisa się opłaca?

To zależy głównie od tego, który chce obstawiać zakłady na tenis, z racji tego że typowanie każdego sportu zależy od tego, jaki stosunek do niego mamy, czy wiemy jak obstawiać zakłady bukmacherskie, czy znamy ich typy, czy traktujemy to jako hobby czy też jako poważne zajęcie. Dlatego też ciężko jest dać jednoznaczną odpowiedź na to pytanie. Ale możemy wam przecież opowiedzieć też o tym, co można zrobić aby ewentualnie zwiększyć emocje podczas obstawiania zakładów bukmacherskich na tenis.

Obstawianie na żywo

Niewielu bukmacherów proponuje zakłady na żywo przy typowaniu tenisa, ale jest to dobry sposób na to, aby podkręcić emocje podczas obstawiania tego sportu.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakłady bukmacherskie – Porady i ciekawostki w pigułce
Następny artykułCo zrobić kiedy czujemy się już ,,wypaleni” obstawianiem zakładów bukmacherskich?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.