Rejestracja u internetowego bukmachera – krok po kroku

Gracze mogą zdecydować się na rozmaite podmioty hazardowe. Warto jednak wybierać tylko takie firmy bukmacherskie, które są w pełni legalne. To podstawa. Masz już wyselekcjonowane te właśnie podmioty hazardowe? Nie wiesz jednak, jak się tam zarejestrować? Poniżej przedstawiamy wszystkie kluczowe informacje dotyczące tego istotnego zagadnienia.

Jakie dane należy podać w czasie zakładania konta online?

Udało Ci się już wybrać odpowiednie firmy bukmacherskie? Są one w pełni legalne? Warto (tak dla przypomnienia) zaznaczyć, jak można to weryfikować. Każda profesjonalna, transparentna firma bukmacherska informuje o tym zagadnieniu na swojej stronie internetowej. Szybko możesz zatem zweryfikować, czy wszystko na tej płaszczyźnie jest zgodne z przepisami. Należy dodać, że profesjonalny podmiot hazardowy powinien posiadać licencję na oferowanie zakładów wzajemnych. Jest ona wystawiana na sześć lat. Przez przedstawicieli Ministerstwa Finansów. Masz już wybrane stosowne podmioty hazardowe, które dodatkowo nie widnieją w Rejestrze Domen Zakazanych? Teraz zastanawiasz się, jak założyć konto u bukmachera online? Nie ma tutaj nic skomplikowanego. Warto zaznaczyć, że trzeba tylko podać kilka istotnych danych. Chodzi zaś tutaj m.in. o imię, nazwisko, adres zamieszkania itp. Tak naprawdę są to standardowe procedury. Wymagane przez każdy podmiot hazardowy na tej płaszczyźnie. Co ma jeszcze znaczenie? Musisz mieć minimum 18 lat, aby móc zgodnie z przepisami założyć internetowe konto bukmacherskie.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Rejestracja w STS jest szybka oraz sprawna

Zdecydowałeś się na założenie konta w STS? Dlaczego to będzie dobra decyzja? Ta firma bukmacherska jest legalna. Możesz zatem bez obaw pomyśleć o rejestracji na stronie internetowej https://www.sts.pl/pl/registration/. O czym na pewno warto pamiętać? Bardzo popularna jest oczywiście rejestracja w STS z bonusem. Musisz zatem zatroszczyć się nie tylko o podanie kilku istotnych danych na swój temat. Należy także zadbać o odpowiedni kod promocyjny. Tutaj jedna mała uwaga. Chodzi o to, że zazwyczaj takie kody są generowane automatycznie. Nie dzieje się tak jednak w 100% przypadków. Warto zatem w czasie rejestracji zwracać uwagę na ten konkretny czynnik. Co obecnie oferuje STS? Zakład bez ryzyka do 100 PLN. A potem dodatkowo bonus w kwocie 1500 PLN. Ile trwa wykonanie rejestracji? Zasadniczo kilkanaście, może kilkadziesiąt minut. Pamiętaj, by nigdzie się tutaj nie spieszyć. Powoli wypełniaj kolejne pola. Dzięki temu potem np. bez żadnego problemu zrealizujesz wypłatę. Weryfikacja tożsamości przebiegnie bowiem szybko i sprawnie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Co jeszcze trzeba zrobić, by można było zagrać za prawdziwe pieniądze?

Samo założenie konta to tutaj dopiero początek. Musisz także wykonać depozyt. Jeśli zdecydowałeś się na legalne firmy bukmacherskie, to możesz wpłacić pieniądze np. korzystając ze swojego konta bankowego. Masz do dyspozycji również portfele internetowe, karty kredytowe itp. Jak gotówka zostanie zaksięgowana na koncie gracza, to możesz rozpocząć obstawianie za prawdziwe pieniądze.

Poprzedni artykułFora bukmacherskie dla graczy – z których warto korzystać?
Następny artykułGdzie szukać najbardziej aktualnych typów bukmacherskich?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.