Promocja Grand bukmachera Milenium skierowana głównie do osób, które specjalizują się (czy też po prostu lubią) w stawianiu kuponów akumulowanych, z dużą ilością zdarzeń, pozwalających nawet przy niewielkiej stawce osiągnąć stosunkowo wysokie wygrane – wynoszące czasem kilkaset złotych, a czasem kilka, kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

grand bonus milenium
Bonus Grand u legalnego bukmachera w Polsce Milenium

Co to jest bonus Grand w Milenium?

Zasady bonusu Grand w Milenium są dziecinnie proste. Wystarczy postawić kupon składający się z przynajmniej 5 zdarzeń (może ich być oczywiście więcej) by w razie powodzenia powiększyć swoją wygraną o 20 procent. Szkopuł w tym, że minimalny kurs dla każdego zdarzenia znajdującego się na kuponie wynosi 2,00, a że takich zdarzeń musimy wybrać co najmniej 5 – prawdopodobieństwo powodzenia całego przedsięwzięcia, czyli zanotowania wygranej powiększonej o 20% dzięki powyższej promocji nie jest już takie duże jakby się wydawało na wstępie.

Oczywiście przy odpowiedniej strategii i pewnej dozie szczęścia jest to jak najbardziej możliwe. Co zrobić by temu szczęściu nieco pomóc? Można na wstępie pokusić się o ograniczenie ryzyka poprzez wybór zdarzeń dwudrogowych (tylko dwie możliwości końcowego wyniku: wygrana lub przegrana), prawdopodobieństwo sukcesu na pewno wzrośnie w porównaniu do kuponu ze zdarzeniami trzydrogowymi gdzie zawsze jest opcja remisu, który może pokrzyżować nasze plany.

Co jeszcze można zrobić by zwiększyć swoje szanse? Można pomyśleć o zastosowaniu dywersyfikacji przy wyborze spotkań składających się na kupon Grand. O co dokładnie chodzi? Głównie o wybór spotkań z różnych rozgrywek lub zupełnie różnych dyscyplin. Sport generalnie jest nieprzewidywalny, to bukmacher Milenium przewidział, jednak obstawiając np. mecze w ramach jednej kolejki Premier League musimy się liczyć z tym, że ryzyko wystąpienia niespodzianki jest większe niż wybierając 5 spotkań z zupełnie różnych lig, lub jeszcze lepiej – zupełnie różnych dyscyplin sportowych.

Oczywiście takie zachowanie nie zagwarantuje nam od razu, że cały kupon wejdzie, ale przynajmniej nieznacznie zwiększy tego prawdopodobieństwo co już samo w sobie powinno skłonić do zastanowienia się nad przedstawioną strategią.

Poprzedni artykułWyniki na żywo – gdzie najlepsze?
Następny artykułMarża bukmacherska – co to jest, jak się ją oblicza, gdzie najniższa?
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi dają kasę na sam początek. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE żeby otrzymać dodatkowe korzyści jak darmowe zakłady, freebety czy darmowy bonus bez depozytu. W STS taki bonus bez wpłaty to nawet 29 PLN.