Każdy kiedyś zaczynał, nie ma na tym świecie osób, które są niesamowite od samiuśkiego początku (przypominamy że filmy to fikcja) dlatego też mamy dla was kilka porad, które pomoże wam w typowaniu zakładów bukmacherskich!

Porady bukmacherskie, które każdy typer powinien znać

Zanim zaczniesz

Zanim w ogóle pomyślisz chociażby o obstawianiu zakładów bukmacherskich, zastanów się, czy masz w sobie cechy dobrego gracza zakładów bukmacherskich. ,,A jakie to są cechy?” zapytasz. Spokojnie, już tłumaczymy. Przede wszystkim, dobry gracz zakładów bukmacherskich, nie jest narwany. Bukmacherka to non-stop podejmowanie ryzyka, przez co osobom które podejmują decyzje na tak zwaną ,,pałę” rzadko kiedykolwiek udaje się coś wygrać. Drugą cechą która jest wysoko na liście pożądanych cech dobrego typera jest na pewno analityczne podejście do takich spraw, jak sport. ,,Co ma analityka do sportu?” Zapytacie? Otóż ma, i to wiele, jednym z najlepiej opłacanych pozycji u bukmachera jest właśnie analityk sportowy. Jeśli chodzi o analityków właśnie, zazwyczaj rekrutuje się ich wśród najlepszych graczy bukmacherskich. Jest to tak zwane ,,przejście na ciemną stronę mocy” (oczywiście żartujemy). No ale wracając do cechy, chodzi tutaj o umiejętność przeanalizowania zachowania danej drużyny bądź gracza na spotkaniu sportowym. Dobry gracz jest w stanie ,,przewidzieć” która drużyna wygra, po tym jak wykona analizę ich ruchów bądź zachowania na spotkaniach.

Sts bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS – 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym

Wykorzystaj bonus od bukmachera

Freebet bukmacherski? Co to takiego zapytacie? Otóż jest to nic innego jak darmowy zakład bukmacherski(Free bet = darmowy zakład – ang.). Firmy bukmacherskie akurat niezbyt często udzielają tej formy bonusu graczom, z tego powodu że nie mają za bardzo jak sobie zrekompensować straty, z racji tego że zakład idzie w całości z ich kieszeni (firmy bukmacherskiej).

Zawsze czytaj regulamin!

Bukmacherka dla początkującego gracza może być jak poligon minowy dla sapera świeżo po szkoleniu z rozbrajania min lądowych. Nieuważny gracz może się ,,wysadzić” przez nie czytanie regulaminów, które często mogą kryć nieprzyjemne niespodzianki dla naszego ,,świeżaczka”. Dlatego typerze! Zawsze pamiętaj o czytaniu regulaminów!

Zasięgnij pomocy na forach bukmacherskich!

Nowi typerzy często myślą, że są na starcie zdani sami na siebie. Otóż nie jest to prawda, z racji tego że istnieje coś takiego jak fora bukmacherskie, gdzie ,,świeżacy” czytając posty bardziej doświadczonych graczy mogą zasięgnąć języka, oraz dowiedzieć się rzeczy, do których normalnie sami dochodziliby po dłuższym czasie.

Baw się!

Na zakończenie, chcielibyśmy abyście zawsze gdzieś z tyłu głowy mieli to, że zakłady bukmacherskie to tylko forma rozgrywki. Nie powinno się ją brać zbyt serio, jak każde hobby. Wiadomo, wiele osób zadaje sobie pytanie w stylu czy z bukmacherki można się utrzymać? Ale my uważamy, że jako początkujący gracze, powinniście mierzyć siły na zamiary.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy na oglądaniu meczów online można dużo zarobić?
Następny artykułJak zacząć z typami sportowymi w internecie?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.