Sieć to wspaniałe miejsce – w końcu bez niej nigdy nie bylibyśmy w stanie dowiedzieć się tylu rzeczy na temat naszego świata, to się również tyczy zakładów bukmacherskich. Jednakże oprócz zalet internetu to miejsce ma również swoje wady, mianowicie nie każdy poradnik jest przygotowany starannie i z głową, dlatego też my w naszych staramy się zawszeć same najpotrzebniejsze informacje. Nie inaczej jest dzisiaj – zapraszamy do lektury naszego poradnika!

Obstawianie piłki nożnej – poradnik

Zaplanuj swoje przyszłe typy na piłkę nożną

Naturalnie planowanie naszych kuponów miesiące do przodu nie ma sensu, bo wiadomo że wiele w tym czasie może się zmienić, jednakże zaplanowanie przynajmniej dwóch czy trzech zakładów do przodu może okazać się dla nas bardzo przydatne pod względem finansowym. Przy typowaniu zakładów ,,na przyszłość” warto jest wtedy wykorzystać naszą wiedzę na temat obstawianej dyscypliny, podstawą przy takim obstawianiu również jest zrozumienie zasady ustalania kursu przez bukmacherów. Dużym atutem tutaj jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa. Nie chodzi o przewidzenie z góry wszystkich zakładów bukmacherskich, ponieważ byłoby to bez sensu, ale najważniejsze jest przecież skupienie uwagi na danej kategorii sportowej w której czujemy się pewni, ile chcemy przeznaczyć na typowanie oraz w jaki sposób chcemy typować. To podstawy które powinniśmy wziąć pod uwagę zaczynając naszą przygodę z bukmacherką, a w tym wypadku – z zakładami na piłkę nożną.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Postaraj się znaleźć swój styl obstawiania

Tak naprawdę, jak sama nazwa mówi style obstawiania zależą od obstawiającego. Jedni typerzy lubią obstawiać kupony jeden po drugim, inni zaś typują zakłady w różnej kategorii, lub też różne rodzaje kuponów bukmacherskich, ponieważ bukmacherzy również dają taką możliwość. Najlepiej jest jednak mieć własny plan, oraz obstawiać tylko piłkę nożną w tym wypadku.

Typy kuponów specjalnie na piłkę nożną

Jeśli chodzi o typy kuponów bukmacherskich, to jest ich kilkanaście, lecz my opiszemy dwa, które oferują nam największe szanse na sukces, jeśli chodzi o typowanie ich przy piłce nożnej.

  • zakład 1×2 – polega on na tym, że typujemy albo zwycięstwo gospodarzy (1), remis (x), bądź też (2) – zwycięstwo gości. Jest to najpopularniejszy rodzaj zakładów, jeśli chodzi o piłkę nożną. Szansa na zwycięstwo przy takim zakładzie to 33% procent, więc nie tak źle, w końcu szansa jedna na trzy to wciąż całkiem spore prawdopodobieństwo na wygraną. Jednakże zawsze możemy iść kawałek dalej i obstawiać ….
  • zakład dwudrogowy – wygląda on mniej więcej podobnie do zakładu trzydrogowego, lecz różni się on tym, że bukmacher w tym wypadku nie uwzględnia remisów, ponieważ jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce, że w spotkaniu którego wynik obstawialiśmy zdarzył się remis, to nasze środki, zamiast przepadać w kieszeni bukmachera zostaną zwrócone na nasze konto. Szansa na zwycięstwo w takim zakładzie to aż 50% (o ile obstawiamy zakład pojedynczy, a nie akumulowany), więc zarówno nowym, jak i doświadczonym graczom proponujemy właśnie ten rodzaj zakładu, jeśli chcecie wygrywać na obstawianiu piłki nożnej.

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo zrobić kiedy czujemy się już ,,wypaleni” obstawianiem zakładów bukmacherskich?
Następny artykułWielka wygrana w STS!
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.