Nie da się ukryć, że co prawda pewne zasady się nie zmieniają, ale wchodzimy powoli w nowy rok – za niedługo pandemia przejdzie, z racji tego że już powoli zostaje rozprowadzona szczepionka na koronawirusa – z drugiej strony co to oznacza dla ciebie? O czym warto jest pamiętać, kiedy chcesz obstawiać u bukmacherów w 2021 roku?

O czym warto pamiętać, obstawiając u bukmacherów w 2021 roku?

Te zasady się raczej nie zmienią

Jeśli masz mniej niż 18 lat, możesz zapomnieć o obstawianiu u legalnych bukmacherów. Co więcej, zakłady sportowe nie powinny być prowadzone przez osoby o słabszej osobowości lub łatwo wpadające w złość, bo uważają, że zakłady sportowe są bardziej frustrujące od innych hobby – niech lepiej z tego zrezygnują. Na polskim rynku bukmacherów jest wielu, ale jeśli chodzi o ścisłą czołówkę, to nadal w niej znajduje się STS, Fortuna, czy też Betclic.

Najlepszy bukmacher roku 2020

Mówiąc tu o STS, ten legalny bukmacher oferuje głównie zakłady na wydarzenia sportowe, takie jak piłka nożna czy koszykówka. Jeśli chodzi o te bardziej „globalne” wydarzenia – oczywiście można mówić o specjalnych zakładach, takich jak kto pierwszy podbije marsa, czy też na przykład wynik następnego Tańca z gwiazdami. Ponadto firmy bukmacherskie STS oferują również zakłady polityczne. Podobnie opinie uczestników stawiających u STS są w większości pozytywne. Jednak gracze wyraźnie narzekają, że STS nie pozwala im na dostęp do transmisji w czasie rzeczywistym z komentarzami w języku Polskim. Oczywiście wiele osób piszących takie komentarze nie zdaje sobie sprawy z tego, że bukmacherzy udostępniający darmowe gry swoim graczom po prostu nie mogą zapewnić im gier z polskimi adnotacjami, które są zbyt drogie, aby były opłacalne.

Sts bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS – 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym

Nie da się zawsze wygrywać u bukmachera

Ważne jest, aby to zrozumieć, ponieważ zmniejszy to martwienie się o przegraną następnego zakładu. Oczywiście nie należy tego robić, bo z drugiej strony warto dokładnie przeanalizować powody, dla których przegrałeś ten zakład. Nawet jeśli dopiero zaczynasz i planujesz coś wygrać u bukmachera, wiedz, że powinieneś mieć plan. Z odpowiednim planem zawsze możesz obstawiać lepiej prawda? Cóż, dobry gracz potrzebuje dokładnych obliczeń, a najważniejszą rzeczą jest umiejętność analizowania gier sportowych, aby zapamiętać określone sytuacje i wiedzieć, co stanie się następnym razem, gdy obstawisz zakład. Dlatego też warto jest zapisywać sobie pewne kwestie, oraz zdobywać dalszą wiedzę na temat zakładów bukmacherskich.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gdzie możesz zdobyć wiedzę na temat zakładów?

Otóż jednym z takich miejsc są na pewno dobre fora bukmacherskie. W ich przypadku możesz dowiedzieć się faktów, które na pewno nie zostały jeszcze zawarte w najnowszych poradnikach bukmacherskich prosto od typerów, którzy z zakładami są za pan brat. Pamiętaj jedynie, aby nie ufać wszystkiemu, co tam przeczytasz…


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsze legalne firmy bukmacherskie w Polsce 2021
Następny artykułCo warto wiedzieć o bonusach bukmacherskich?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.