Nie da się ukryć, że jeśli chcesz wygrywać na zakładach online, musisz trzymać się pewnych zasad – ale najpierw musisz je poznać. Dlatego też dziś przedstawimy ci kilka zasad, o których na pewno musisz wiedzieć, jeśli chcesz zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie!

Kilka zasad, które warto znać obstawiając zakłady bukmacherskie

Wybieraj tylko zweryfikowanych bukmacherów

Otwarcie konta u bukmachera, którego działalność została sprawdzona w Polsce jest jedynym sposobem na grę bez obaw. Wiadomo, że nikt nie ma ochoty płacić podatków, jednakże jeśli chcemy, aby nasze pieniądze oraz dane były bezpieczne, to jedyny sposób na to, aby to sobie zapewnić.

Rejestracja u bukmachera wymaga podania twoich prawdziwych danych

Niestety, ale trzeba zacząć od nudnych powinności według prawa. W dzisiejszych czasach każdy legalny bukmacher wymaga weryfikacji konta poprzez skanowanie dokumentów tożsamości. Może również poprosić Cię o zrobienie sobie zdjęcia wraz z dowodem osobistym. Naturalnie to wzbudza pewne podejrzenia, ponieważ od lat jesteśmy uczeni, aby nie podawać swoich prawdziwych danych przez internet, jednakże z drugiej strony, większość legalnych bukmacherów po potwierdzeniu naszej tożsamości po prostu usuwa te dane.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Nie graj za ostatnie pieniądze z wypłaty

Pamiętaj, żeby nigdy nie grać za pieniądze, których nie możesz wydać. Graj tylko za kasę której, utrata nie przyniesie zgubnych konsekwencji Tobie i Twoim bliskim. W innym wypadku możesz liczyć się z tym, że zaczniesz pożyczać, a wtedy też będziesz wciągał się głębiej i dalej, aż w końcu się uzależnisz od zakładów. Dlatego też warto jest ustalić sobie budżet już na starcie – przykładowo 2-3% swojej wolnej kwoty po wypłacie. Dowiedz się, jak zarządzać swoim budżetem. Podziel też kwotę, którą chcesz wydać na zakład bukmachera na kilka części. W ten sposób istnieje szansa na uniknięcie bankructwa po kilku dniach grania u buka.

Tak samo jest z odgrywaniem się – nigdy tego nie rób. Jeśli straciłeś kupon – uspokój się. Pomyśl o tym, gdzie popełniłeś błąd i odejdź od komputera. Po przegranej grze zrelaksuj się i odpuść sobie obstawianie na kilka dni.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Graj tylko na sporty, które cię interesują

Śledź informacje o drużynie, kontuzjach, kartach, sędziach, pogodzie i wszystkim, co wpływa na wyniki. Tylko w ten sposób możesz mieć większą szansę na wygraną.

Na niektórych imprezach sportowych możesz dostrzec większe możliwości, ale nie jest to pewne. Dlatego też jeśli wydaje ci się, że możesz coś ugrać, spróbuj postawić niewielki zakład – jednakże niech to nie będzie więcej niż 1% z twojego ogólnego budżetu. Niewiele osób na świecie specjalizuje się w branży gier. Więc pamiętaj – zawsze traktuj zakłady sportowe jako rozrywkę, a nigdy jako sposób na życie. Byłoby wspaniale, gdybyś zarabiał na tym, że potrafisz ograć bukmachera, pamiętaj jednak, że każda dobra passa w pewnym momencie się skończy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygrywanie z bukmacherem – jak to robić częściej? Poradnik 2021
Następny artykułKilka porad które przydadzą się na zakładach bukmacherskich
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.