Czasami jedna pomyłka może sprawić, że przegramy spore sumy. No i naturalnie tutaj pojawia się płacz, lament oraz zgrzytanie zębów. Dlaczego tak się stało? – takie pytanie zadaje sobie każdy pokerzysta, który zapewne popełnił jeden z poniższych błędów. A jakie to są błędy? Czytajcie dalej – to się dowiecie!

Jakich błędów w pokerze powinniśmy się wystrzegać?

Za szybka decyzja o kartach

Pamiętaj o tym, że nie grasz w wojnę, gdzie wystarczy swoje karty jak najszybciej ,,wywalić” na stół aby wygrać, tylko grasz w pokera. Każdą decyzję w pokerze przed jej podjęciem trzeba solidnie przemyśleć. Ile razy zdarzało Ci się rozegrać rozdanie, a później złapać się na tym, że jednak chcielibyście to zagrać inaczej? Wielu graczy za bardzo spieszy się ze swoją decyzją. Na przykład w przypadku kiedy bawicie się w legalny poker online u bukmachera sts, to macie trochę czasu, więc przemyślcie swoją decyzję i zastanówcie się, czy na pewno powinniście postawić na akurat te karty.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Nie bądź taki ,,pewniak” – to może się na tobie odbić

Każdy, kto jest zbyt pewien siebie w pokerze przegrywa często.  Często również daje się on ponieść emocjom, które dobrzy pokerzyści potrafią rozpoznać i wykorzystać przeciwko niemu. Kiedy jednak grasz na pewniaka, a twoich przeciwnicy zamiast pasować, podbijają, ponieważ ich karty są o wiele lepsze od twoich, to w tym momencie już wiesz, że to rozdanie nie będzie twoje. Dlatego też pamiętaj o tym, żeby grać rozsądnie!

Brak odpowiedniego zarządzania swoim kapitałem

Każdy pokerzysta z dobrymi cechami wie, że istnieje coś takiego jak zarządzanie swoimi pieniędzmi, jednakże często wielu kiepskich graczy o tym nie myśli, przez co stawiają oni wszystko co mają. A to bardzo niedobra cecha, ponieważ w pewnym momencie taki pokerzysta może obudzić się z przysłowiową ręką w nocniku, a następnie mieć swoje posiadłości zajęte przez odpowiednie służby, gdyż nie dba o to, ile pieniędzy mu zostało. Jeżeli nie potraficie odpowiednio zarządzać swoim kapitałem, to prędzej czy później, stracicie wszystkie swoje pieniądze.

Bez ,,pokerowej twarzy” daleko nie zajedziesz

Zdenerwowanie bądź zniecierpliwienie nie są waszymi przyjaciółmi przy graniu w pokera w polsce. Dlatego też, przed każdą rozgrywką warto jest spędzić kilka minut na uspokojeniu się. Aby dobrze grać w pokera, musisz nauczyć się rozpoznawać swoje emocje. Posiadanie zrównoważonego podejścia przeciwko twoim oponentom jest świetne. Jednak w starciu z amatorami, jeśli opanujesz już swoją pokerową twarz, będziesz w stanie ich słabości wykorzystywać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak grać w makao?
Następny artykułDlaczego Total Casino zostało tak negatywnie odebrane przez graczy?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.