Na internecie roi się aż od poradników na przeróżne tematy, jednakże większość z nich jest napisana nieprzejrzyście, oraz nawet czasami nie na temat. Jednakże my chcemy wam przekazać wiedzę na temat obstawiania typów sportowych!

Jak zacząć z typowaniem zakładów sportowych online?

Gra na typach sportowych wymaga poświęceń

Jeśli chcesz zarabiać DUŻO, to także DUŻO musisz się poświęcić. No niestety, ale taka jest prawda. Bez odpowiedniego przygotowania, raczej nie damy rady cokolwiek zrobić, jeśli chodzi o zakłady sportowe. Dlatego też, pamiętaj o tym, aby odpowiednio przygotować się do typowania – wystarczy że zajrzysz czasem na fora bukmacherskie, bądź też zajmiesz rozmową kilku graczy na czacie STS. Bez rozwoju – nie dasz rady.

Sts bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS – 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym

Jeśli typujesz cały czas to samo – to w końcu przegrasz

Może i wydaje się to dość nielogiczne, jednakże musimy pamiętać o tym, że typując te same zakłady w kółko – w końcu bukmacher zda sobie sprawę z tego co robimy, przez co bardzo ciężko będzie wygrać po raz kolejny ten sam kupon. Co prawda powinniśmy pamiętać o tym, że gra u bukmachera to przewidywanie, która drużyna bądź zawodnik wygra, przez co my musimy udowodnić bukmacherowi że się myli. Innej opcji na to niestety nie ma, dlatego też jeśli chcemy wygrywać z bukmacherem, musimy odpowiednio zmieniać nasze typy, oraz najlepiej również dyscypliny sportowe, które mamy ochotę obstawiać. Innej opcji za bardzo nie ma, dlatego lepiej jest też się rozwijać w odpowiedni sposób – możemy do tego wykorzystać na przykład fora bukmacherskie.

Nielegalni bukmacherzy

Pamiętaj aby NIGDY nie korzystać z tego, co oferują nielegalni bukmacherzy. Być może i wydaje ci się to, że bardzo przystępne jest typowanie w ten sposób – w końcu nie musisz płacić podatku. Jednakże z drugiej strony, pewnego dnia może pojawić się u ciebie fiskus, dlatego też, zdecydowanie lepiej jest mimo wszystko zrezygnować z zarobków za granicą – bo może się to na nas bardzo negatywnie odbić.

Nowe bonusy – wykorzystaj je!

Zbyt wielu nowych graczy zakładów bukmacherskich nie zawsze wie, w jaki sposób mogą oni otrzymać odpowiedni bonus bukmacherski od bukmachera. W końcu wydaje się to proste, jednakże z drugiej strony, trzeba zrozumieć to, że bukmacher oferuje te bonusy tylko dlatego, aby zachęcić do korzystania ze swoich usług jak największej liczby graczy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajbardziej wartościowe porady o zakładach bukmacherskich
Następny artykułZakłady bukmacherskie – jak wygrywać? Poradnik od eksperta
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.