Każdy kiedyś zaczyna – i nie ma w tym nic wstydliwego, żeby szukać informacji na temat, który nas interesuje. W końcu typy bukmacherskie to nie najłatwiejszy temat, dlatego też dziś przedstawiamy wam ten poradnik, który pomoże wam zacząć typować zakłady online!

Jak zacząć z typami sportowymi w internecie?

Nie daj się nabrać na podatek od marzeń

Marzeniem każdego początkującego typera jest regularne zarabianie pieniędzy (oczywiście kosztem firm bukmacherskich). Z typowania można (podobno) się utrzymać, ale niestety nie jest to łatwe. Przypomina to nieco grę na giełdzie papierów wartościowych. Aby osiągnąć sukces, nasz typer, podobnie jak broker na giełdzie, aby wygrywać musi dysponować ogromną wiedzą, być osobą stabilną emocjonalnie, oraz mieć analityczny umysł. Kolejna ważną cechą dobrego gracza jest cierpliwość. Osoby, które traktują typowanie hobbystycznie, z reguły zadowalają sporadycznymi wygranymi, ,,profesjonalni” typerzy to nieliczny odsetek w grupie graczy typów bukmacherskich.

Sts bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS – 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym

Nielegalni bukmacherzy

Przede wszystkim zacznijmy od tego, że skoro coś jest nielegalne, to nie powinniśmy z tego korzystać. Jednak często nie zwracamy na to uwagi. A to poważny błąd. Możemy mieć z tego powodu poważne konsekwencje. Przede wszystkim są to problemy z urzędem skarbowym. Karani są przede wszystkim gracze, a nie firmy bukmacherskie, które prowadzą taką działalność. Trudno jest je ukarać, ponieważ są one poukrywane na Malcie czy Cyprze, tam, gdzie polskie państwo nie może już za wiele zdziałać.

Dlaczego warto jest zacząć z typami z aplikacji bukmacherskich?

Aplikacje są lepsze, ponieważ umożliwiają wprowadzenie wszystkich rozwiązań znanych z normalnej wersji strony internetowej, jednocześnie pozwalając nam na większą mobilność. Co więcej, aplikacje oferują także szereg specjalnych funkcji dostępnych tylko za ich pośrednictwem, jak np. powiadomienie o zamknięciu kuponu lub też wibracja w momencie, gdy w interesującym nas meczu padnie gol. Przy stronach internetowych niestety nie mamy tych możliwości, na dodatek jesteśmy zmuszeni siedzieć przy ekranie, podczas gdy jeśli mamy przy sobie smartfona, możemy udać się praktycznie wszędzie.

Jeśli boimy się obstawiać – to warto skorzystać z konta tymczasowego

Pamiętajmy o tym, że mimo iż bukmacherzy wprowadzili taką usługę, to nie znaczy że jest ona uważana za taką, która przynosi temu bukmacherowi jakieś duże zyski. A jak wiemy, jeśli coś nie przekłada się na zysk – to oznacza to że nie jest warte uwagi bukmachera, dlatego też na początek możemy jedynie dokonywać na nie wpłaty środków, natomiast ewentualna wypłata możliwa jest dopiero po wprowadzeniu i potwierdzeniu naszych danych. Nie mamy jednak wątpliwości, że wprowadzenie tej funkcji spodoba się typerom i chętnie będą z niej korzystać. Konto tymczasowe to na pewno strzał w dziesiątkę dla osób niezdecydowanych, dlatego też jeśli nie spodoba się nam obstawianie u bukmacherów, bardzo łatwo możemy takie konto po prostu dezaktywować.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPorady bukmacherskie, które każdy typer powinien znać
Następny artykułNajbardziej wartościowe porady o zakładach bukmacherskich
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.