Bukmacherzy w Polsce posiadają rozbudowaną sieć stałych punktów, gdzie przyjmuje się zakłady bukmacherskie, np. na różne wydarzenia sportowe. W naszym kraju zakłady bukmacherskie są legalne i dostępne zarówno w formie stacjonarnej, jak i przez Internet. Wiadomo, że zakłady bukmacherskie zatrudniają dużą liczbę pracowników do obsługi graczy w określonych punktach, gdzie się przyjmuje zakłady, jak i do rozwiązywania bardziej złożonych zadań, takich jak ustalanie kursów dla zakładów bukmacherskich.

praca u bukmachera
Praca w zakładach bukmacherskich

Praca u bukmachera w Polsce

Praca w stacjonarnym punkcie odbywa się zatem w godzinach pracy takiego punktu. Z pewnością podejmując taką pracę, należy dotrzeć do pracy na długo przed otwarciem punktu. Potem będzie trzeba również pozostać nieco dłużej. Dlatego bukmacherzy wymagają, aby pracownik był z nimi w stałym kontakcie w różnym czasie. Bez wątpienia, praca u bukmachera skupia się przede wszystkim na przyjmowaniu zakładów oraz wpisywaniu ich w komputerze. Jest to główne zadanie pracownika, ale nie jedyne.

Trzeba sobie bowiem uświadomić, że pracownik jest odpowiedzialny także za profesjonalną obsługę klienta oraz dostarczanie mu wyczerpujących informacji na temat oferty dostępnych zakładów. Zakłady bukmacherskie to głównie zakłady bukmacherskie, więc dobrze by było, gdyby osoba ubiegająca się o taką pracę była zainteresowana sportem. Po krótkim szkoleniu pracownik powinien być w stanie wyjaśnić klientom wszelkie wątpliwości i problemy z tym związane. Po zamknięciu punktu, miejsce pracy należy oczyścić i doprowadzić do takiego stanu, aby następnego dnia było gotowe do przyjmowania nowych klientów.

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na tym stanowisku niezbędna jest możliwość efektywnego wykorzystania komputera. Ubiegając się o taką pracę konieczna jest podstawowa wiedza o systemie operacyjnym i znajomość programów komputerowych. Pracownik nie powinien mieć również problemów z obsługą kasy fiskalnej. Ze względu na stały kontakt z klientami, konieczna jest również komunikacja i łatwość nawiązywania relacji z ludźmi. Niezbędna wydaje się w takim miejscu także cierpliwość i samokontrola. Obowiązkiem pracownika jest także sprawdzenie wieku wszystkich graczy. Niedopełnienie tego obowiązku i zezwolenie nieletniemu na udział w grze może mieć bardzo poważne konsekwencje prawne.

Integralną cechą każdej osoby, która chciałaby rozpocząć pracę w zakładzie bukmachera, jest również odporność na wszelkie uzależnienia, zwłaszcza na hazard w ogóle. Przychody w tego typu pracy mogą się różnić w zależności od firmy bukmacherskiej i miejsca, w którym działa dany punkt. Warto wiedzieć, że bukmacherzy mogą oferować pracownikom inne dochody, w postaci premii, dodatkowych dni wolnych itp. Bez wątpienia, stanowiska pracy w zakładach bukmacherskich mogą być bardzo różnorodne.

Praca w zakładach bukmacherskich jest, oczywiście, możliwa tylko w firmach działających legalnie w Polsce. Zakład bukmacherski działający na naszym rodzimym rynku takich usług musi posiadać odpowiednie zezwolenie wydane przez Ministerstwo Finansów i spełniać wszystkie warunki prawne.

Poprzedni artykułUdany debiut Polaków w el. Euro2020
Następny artykułZakłady bukmacherskie dla kogo i jakie są koszta?
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi dają kasę na sam początek. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE żeby otrzymać dodatkowe korzyści jak darmowe zakłady, freebety czy darmowy bonus bez depozytu. W STS taki bonus bez wpłaty to nawet 29 PLN.