Na internecie istnieje wiele poradników, które są niestety w większości bezużyteczne, z racji tego że skupiają się głównie na tym, aby przedstawić nam albo użyte (czyli znane bukmacherowi) sposoby obstawiania, lub też udzielają porad zrozumiałych dla bardzo wąskiego grona ludzi, a przecież nie na tym polegają poradniki dla osób początkujących nieprawdaż? Dlatego my, przygotowaliśmy poradnik dla tych, którzy dopiero zaczynają, i nie mają pojęcia o zakładach!

Jak typuje się zakłady online? – poradnik

Zanim obstawisz – musisz pamiętać o kilku sprawach

Przede wszystkim musisz pamiętać o kilku kluczowych sprawach. Przedstawię ci je na liście, a następnie omówię każdy element. Zacznijmy może od tego :

– Wybór odpowiedniego, legalnego bukmachera

wiedza o sporcie który chcesz obstawiać

– znajomość zasad typowania

A więc zacznijmy od samego początku. Typowanie zakładów bukmacherskich nie może się odbyć bez kogoś, kto te zakłady przyjmuje – czyż nie? Dlatego też na samym początku kluczowe jest to, aby dobrać odpowiednią dla nas firmę bukmacherską. Tutaj musisz pamiętać o kilku kolejnych kwestiach, takich jak – czy dana firma bukmacherska jest legalna? Jaki bonus będzie dla mnie najlepszy?

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Odpowiedni bukmacher

To, czy dany bukmacher jest legalny, czy też nie, tak naprawdę niewielu ludzi obchodzi, co jest jednak niesłuszne, z racji tego że nikt chyba nie lubi, kiedy fiskus każe mu płacić podatki, a zapewne też nikt nie chce otrzymać kary od tejże instytucji, czyż nie? Skracając jednak temat do minimum, zawsze przed wyborem zobaczcie czy dany bukmacher posiada taką regułkę, najczęściej jest ona schowana na samym dole jego strony. Każda firma bukmacherska oferuje nowym graczom darmowy bonus bukmacherski na start, aby zachęcić ich do obstawiania właśnie u nich, a nie u konkurencji. Często są to ciekawe oferty, i można w nich przebierać, ale najlepszym wyborem zawsze będzie darmowy freebet bukmacherski, czyli tak naprawdę (prawie) darmowe pieniądze, za które możemy obstawić nasz pierwszy zakład.

Rodzaje zakładów bukmacherskich

Jest ich kilkanaście, ale ja opiszę tutaj jeden, najprostszy, na start powinno wystarczyć. Chodzi mi tutaj o zakład 1×2 – polega on na tym, że typujemy albo zwycięstwo gospodarzy (1), remis (x), bądź też (2) – zwycięstwo gości. Jest to najpopularniejszy rodzaj zakładów, jeśli chodzi o piłkę nożną.

Wiedza o sporcie, który chcemy obstawiać

Jeśli chcemy obstawiać sport w bukmacherce, to musimy się na tym sporcie po prostu znać. Najlepiej, jeśli będzie to sport który już uprawialiśmy, ponieważ wtedy będziemy w stanie przewidzieć niektóre sytuacje, na moment przed tym jak się wydarzą na ekranie. A czymże jest bukmacherka, jak nie przewidywaniem wydarzeń na przód?

Znajomość zasad typowania

Tak naprawdę, jest to temat na oddzielny poradnik, dlatego też opowiemy wam o tym w skrócie. Na pewno pamiętajcie o tym, aby obstawiać zakłady pojedyncze, ponieważ mają one największą szansę na wygraną. Poza tym, dbajcie o to, aby wyszukiwać zakłady, które mają wyższy kurs. Uważajcie przy typowaniu pewniaków – nie ma w bukmacherce czegoś takiego, jak stuprocentowa szansa na pomyślny typ.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy nadużywanie gier oznacza uzależnienie od nich?
Następny artykułNajpopularniejsze wirtualne dyscypliny sportowe
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.