Co prawda gra na zakładach online nie różni się wiele, od tego co oferują ,,ziemniaki”, ale z drugiej strony są pewne kwestie, o których nowi gracze mogą po prostu nie wiedzieć. Dlatego też, dziś przedstawiamy wam najlepsze porady, odnośnie tego, jak grać u bukmacherów online!

Jak grać na zakładach online? – Poradnik od eksperta

Jak wyglądają zakłady online?

Otóż tak naprawdę zakłady online dość niewiele różnią się od zwykłych kuponów postawionych w stacjonarnym punkcie bukmacherskim, ponieważ taki zakład online również składa się z kwoty, którą możemy przegrać, kursu i możliwej wygranej. Potencjalny zysk na zakładach online jest bardzo łatwy do obliczenia: wystarczy pomnożyć postawiony przez nas kapitał przez kurs. Oczywiście, jeśli wydaje się to takie proste, lepiej zacząć obstawiać i iść dalej, prawda? No nie tak szybko, bo pierwsza zasada obstawiania online to powściągliwość. Może się to wydawać proste, ale musisz pamiętać, że bukmacherzy oferują zakłady online już od wielu lat i dopiero zaczynasz, co może utrudnić Ci postawienie pierwszego zakładu online z sukcesem. Zapewniamy jednak, że z czasem nauczysz się, jak wygrywać na zakładach online – tylko musisz zdobyć trochę doświadczenia.

Sts bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS – 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym


Jeśli już mowa o zakładach online, to wiele osób stawia swoje zakłady właśnie po niskich kursach, co jest bzdurą, bo w tym przypadku może I owszem, wygrana będzie bardziej prawdopodobna, ale za to . Nie, udane zakłady pojedyncze wyglądają trochę inaczej – zakład, w którym krupier oferuje całkiem dobrą cenę i ma duże szanse na wygraną. Taka sytuacja występuje najczęściej w dyscyplinach niszowych, więc typerzy stawiający na takie dyscypliny jak piłka nożna nie powinni liczyć na to, że często wygrywają, zwłaszcza w dużych turniejach – to bukmacher przeznacza na nie dużo pieniędzy, więc naturalnie szansa na to, że się pomyli jest dość niewielka.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kolejna ważna kwestia – kursy

Kurs to sposób bukmachera na określenie prawdopodobieństwa poprawności wyniku wydarzenia sportowego. Kursy odzwierciedlają stopień, w jakim buk oblicza prawdopodobieństwo takiego zdarzenia. Bukmacher dąży do tego, aby Twój zakład był jak najbardziej atrakcyjny dla Ciebie, oferując kursy z różnymi opcjami wyniku – legalny bukmacher nigdy nie przegra. Operatorzy gier zawsze pozostawiają pewien depozyt (w formie depozytu), który jest częścią kwoty zakładu, dlatego klient musi zapłacić za możliwość obstawienia. W końcu wszystko jest zrobione po to, aby buk mógł łatwo wypłacić środki z zakładu. Pamiętaj więc, że kursy bukmacherskie zawierają matematyczną marżę procentową, a sam bukmacher musi zapewnić zwycięstwo, przyciągając graczy i zwiększając jednocześnie obroty – bo ostatecznie cała ta „zabawa” polega na wygranej bukmachera, a nie twojej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakłady bukmacherskie a mecze online – poradnik
Następny artykułPoradnik bukmacherski – czyli jak obstawiać zakłady?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.