Decyzje w sprawie selekcji podmiotu hazardowego nie mogą być podejmowane beztrosko. Chodzi tutaj m.in. o kwestie prawne. Jeśli zdecydujesz się na nieodpowiednie podmioty hazardowe, to potem możesz mieć kłopoty właśnie na tej płaszczyźnie. A przy okazji warto zwracać uwagę na sprawy odnoszące się do bonusów. Jakie firmy bukmacherskie wybrać w 2023 roku? Co konkretnie przemawia za tymi podmiotami hazardowymi?

Gdzie typować zakłady bukmacherskie w nowym roku

Dużo osób wybiera standardowo STS

I nie ma w tym nic dziwnego. Jeśli jeszcze w tym momencie nie jesteś posiadaczem konta w STS, to może warto to zmienić? Do niczego nie zamierzamy Cię nakłaniać, czy zachęcać. Sporo osób decyduje się jednak na taki krok, ponieważ ta firma bukmacherska zapewnia rozmaite walory. Na pewno chodzi o sam fakt dotyczący legalnego działania. STS oferuje swoje usługi zgodnie z przepisami. Tak właśnie działają najlepsi bukmacherzy. Co ma jeszcze tutaj spore znaczenie? STS to podmiot hazardowy oferujący uniwersalne usługi. Możesz obstawiać stacjonarnie, lecz nie tylko. Jak założysz konto online, to czeka na Ciebie wiele atrakcji. I chociażby dlatego coraz więcej osób wybiera ten model typowania. Co obecnie oferuje ta firma bukmacherska? To np. zakład bez ryzyka do 100 PLN. W dalszej kolejności zainteresowani Klienci mogą otrzymać trzy bonusy, których łączna suma wynosi 1500 PLN. A przy okazji możesz jeszcze zainkasować 60 PLN. Co ważne, promocje są oferowane nie tylko dla nowych, lecz również dla stałych Klientów.

Co zapewnia Fortuna?

Szukasz odpowiedniego dla siebie miejsca do typowania w 2023 roku? Dużo osób decyduje się na Fortunę. To sprawdzona firma bukmacherska. Co ciekawe, ma ona nawet nieco więcej doświadczenia od STS. Fortuna jest legalna i uniwersalna. W tym przypadku także możesz typować stacjonarnie. Coraz więcej osób jest zainteresowanych jednak obstawianiem w sieci. Wszystko dlatego, że dzięki temu można zaoszczędzić czas i pieniądze. A przy okazji jeszcze zarobić. Wszak są oferowane rozmaite bonusy. Obecnie Fortuna oferuje np. zakład bez ryzyka do 20 PLN. W formie bonusu bez depozytu. Aby zatem zdobyć te dwie dyszki, nie musisz wpłacać swoich pieniędzy. Co jeszcze jest oferowane? To również zwrot za pierwszy przegrany kupon. Tutaj z kolei można już otrzymać nawet 600 PLN. Przy okazji Fortuna oferuje promocję „Happy Hours”. W jej ramach można zaś obstawiać konkretne wydarzenia bez podatku. Wszystko odbywa się tutaj oczywiście zgodnie z prawem.

Znakomite promocje w Etoto!

Na pewno STS i Fortuna to podmioty hazardowe bardziej doświadczone i zarazem bardziej znane od Etoto. Ta firma bukmacherska także jednak ma wiele atutów po swojej stronie. Jest legalna i dodatkowo szczodra. W tym momencie nowy Klient może zainkasować np. 200% do 100 PLN. Jest to bonus powitalny. Warunki odnoszące się do uwolnienia środków są naprawdę mało restrykcyjne. Więcej informacji znajdziesz na blog.etoto.pl.Co jeszcze jest ważne? Warto dodać, że ta firma bukmacherska oferuje również 20 PLN na skorzystanie z aplikacji mobilnej. Jeśli zatem pobierzesz i zainstalujesz to narzędzie, to otrzymasz dwie dyszki. Prawda, że fajna promocja?

Poprzedni artykułBezpieczne wpłaty u bukmacherów online: wady i zalety różnych metod płatności
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi dają kasę na sam początek. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE żeby otrzymać dodatkowe korzyści jak darmowe zakłady, freebety czy darmowy bonus bez depozytu. W STS taki bonus bez wpłaty to nawet 29 PLN.