Nie da się ukryć, że gonitwy psów nie są już takie popularne jak kiedyś. Tak naprawdę do spadającej popularności tego rodzaju zakładów przyczyniło się kilka rzeczy, mianowicie jedną z nich jest na pewno to, że oczywiście powszechne ruchy obrońców zwierząt po prostu obrzydzają wielu ten sport. Ale czy to jedyny powód, dla którego gonitwy psów nie są już popularne?

Dlaczego gonitwy psów nie są już tak popularne?

Kawałek historii

Dopóki towarzyszą nam czworonożni przyjaciele, to zakłady na gonitwy psów będą nam towarzyszyć. Najwcześniejsze wzmianki o psach ścigających historię można znaleźć w starożytnym Rzymie, kiedy Rzymianie obstawiali, który pies najpierw złapie lisa (lub kota) lub inne zwierzę. Ale wracając do czasów współczesnych, to obecnie najważniejsze wydarzenia, jeśli chodzi o gonitwy psów to Irish Derby, Greyhound Night of Wars, oraz English Derby to są topowe wydarzenia.

Sts bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS – 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym

A co musimy wiedzieć o gonitwach psów?

Przede wszystkim (w każdym sporcie) znajomość naszych faworytów jest absolutnie konieczna. Przed postawieniem zakładu powinniśmy wiedzieć coś o psach biorących udział w interesującej nas grze. Na pewno warto śledzić ich wcześniejsze początki. Szybkość i zwinność – tych cech należy szukać u psa, aby mieć pewność, że będzie mógł odnosić sukcesy na torze wyścigowym. Ale chyba najważniejszy jest kontakt psa z właścicielem, sposób traktowania psa przez swojego „człowieka”. ale dlaczego? To proste, w końcu psy mogą być szczęśliwe, smutne lub zmęczone, prawda? Jesteśmy tutaj, aby dać ci proste porównanie. Smutni ludzie są mniej chętni do pracy, treningu lub robienia zabawnych rzeczy, tak jak psy. Dlatego jeśli osoba ta zawsze wspiera swojego czworonoga i utrzymuje z nim dobry kontakt, wtedy będziemy mieli większe szanse na to, by pies mógł dać z siebie wszystko. Dlatego też informacje na temat zakładów na psie wyścigi są często kluczowe, jeśli mamy ochotę wygrać.

Forma psa

Zawsze staraj się zwrócić uwagę na formę psa, ponieważ kilka tygodni odpoczynku podczas gry może nawet całkowicie zniszczyć formę najszybszego psa, może być kontuzjowany, ale możemy nie znaleźć odpowiedzi. Należy również zwrócić uwagę na wiek psa, ponieważ faktem jest, że samce zwykle osiągają szczyt w wieku około dwóch lat, a samice rok później.

Rodzaje zakładów na gonitwy

Spośród wielu rodzajów zakładó oferowanych przez bukmacherów zdecydowanie możemy wyróżnić część z nich i uważamy, że najlepiej jest zapewnić Ci najpopularniejsze:

– Miejsce – wymagają dużej wiedzy na temat ścigania psów, ale z tego powodu szanse na wygraną są bardzo wysokie. Ten zakład dotyczy wyboru zwierzaka, który ukończy jako pierwszy lub drugi.

– Bezpośredni – najłatwiejsza i najpopularniejsza gra o psach na rynku. Gracze wybierają psa, który ich zdaniem zdobędzie pierwsze miejsce w grze.

– Zakład „Show” – wybierz zwierzę, które zakończy grę w pierwszej trójce. Ten typ zakładu jest szczególnie polecany nowicjuszom, którzy chcą rozpocząć przygodę od wpisywania i gonienia psów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zakłady bukmacherskie a gonitwy psów w Polsce

Naturalnie nie każdy legalny bukmacher wystawia zakłady na gonitwy psów, z racji tego że jest to sport dość niszowy. Na naszej liście powyżej znajdziecie kilku bukmacherów, którzy na pewno te zakłady oferują!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPoradnik bukmacherski – czyli jak obstawiać zakłady?
Następny artykułNajlepsze legalne firmy bukmacherskie w Polsce 2021
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.