Oczywiście problem udanego wypłacania bonusu jest częstym tematem, ponieważ większość początkujących typerów nie jest w stanie obrócić swój bonus w ten sposób, aby go wypłacić. Co więc musisz wiedzieć o bonusach – aby móc je wypłacić?

Co warto wiedzieć o bonusach bukmacherskich?

Podstawowe zasady o których warto wiedzieć

W rzeczywistości twój bonus zawsze zależy od kwoty wpłacanego depozytu, a jego zakres może wynosić od około 10% twojego depozytu do kwoty, jaką wymyśli sobie bukmacher (coraz częstszym standardem jest 100%). Istnieją trzy główne rodzaje bonusów: bonusy od depozytu, zakłady bez ryzyka lub cashbacki. Każdy rodzaj premii można dalej sklasyfikować według różnych czynników, takich jak czas wydania premii bukmacherskiej, procent zysku lub wymagania dotyczące zakładów przed wypłatą.

Sts bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS – 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym

Jakie są plusy i minusy korzystania z bonusów bukmacherskich?

Należy mieć świadomość, że bukmacherzy to firmy nastawione głównie na zysk. Jeśli bukmacherzy oferują darmową walutę jako bonus lub możliwość wygrania kolejnej nagrody, statystycznie przewidują, że ten ruch przyniesie im zyski, nawet jeśli nie zwróci się to w krótkim czasie.

Oczywiście bukmacherzy zdecydowanie bardziej byliby chętni na to, aby gracze po prostu wpłacali depozyt (i go u nich zostawiali), ale ze względu na wolny rynek i konkurencję między bukmacherami, promocje bukmacherskie stały się podstawowymi elementami każdej rejestracji u bukmachera. Dzięki bonusowi od depozytu masz więcej pieniędzy do postawienia, więc masz większy budżet, więc teoretycznie możesz pomnożyć swoje środki nawet kilkukrotnie.

Wadą większości bonusów jest to, że każdy zakład obarczony jest przymusowym ,,obrotem” (czyli obowiązkiem zagrania otrzymaną sumą promocyjną kilka razy pod rząd) – może to spowodować częściową lub całkowitą utratę depozytu. Marzenie każdego gracza jest to, że może on wypłacić pieniądze natychmiast po otrzymaniu bonusu, ale niestety jest to zbyt łatwe, dlatego w większości przypadków bukmacherzy ustawiają obrót tak, aby możliwość wygrania przez gracza bonusu była bardzo mała. Naturalnie nielegalni bukmacherzy często oferują bonusy, które są niemożliwe do obrócenia, dlatego też zdecydowanie lepiej jest grać u sprawdzonych firm, które mimo wszystko jakieś szanse na zwycięstwo dają.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Celowe przegrywanie bonusu – aby zyskać?

Wraz ze wzrostem liczby legalnych firm bukmacherskich na naszym rynku możesz uzyskać z tego wiele korzyści. Jeśli chcesz skorzystać z metody przegrywania bonusów, zwróć uwagę na to, że nie jest to zgodne z regulaminami promocji bukmacherskich. Dlatego jeśli buk znajdzie twoje machinacje, możesz ponieść straty, takie jak anulowanie zakładów, ograniczenia konta lub zamknięcie twojego konta. Ta metoda jest opłacalna tylko w przypadku bonusów depozytowych, ponieważ w tym przypadku firma wypłaca kwotę bonusu natychmiast po depozycie – co niestety zdarza się coraz rzadziej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułO czym warto pamiętać, obstawiając u bukmacherów w 2021 roku?
Następny artykułVimeo staje się samodzielną firmą
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.