Mało jest w dzisiejszych czasach osób, które wolą przejść się do punktu bukmacherskiego, żeby obstawiać zakłady bukmacherskie, zamiast po prostu położyć się na kanapie i z aplikacji obstawić to co chcą. Z drugiej strony winę może tu ponosić również brak czasu, ale czy tak jest naprawdę?

Czy punkty naziemne to opcja wyłącznie dla ludzi z dużą ilością czasu?

Bukmacherskie punkty naziemne nie są wyłącznie opcją dla ludzi z dużą ilością czasu wolnego, z racji tego że wszystko przecież zależy od tego, ile czasu przeznaczymy na daną czynność. Choć jednakże, taka opcja wydaje się być bardzo korzystna dla ludzi starszych wiekiem, którym obsługa Internetu przysparza często trudności. Punkty naziemne cieszą się sporym zainteresowaniem, a najlepiej świadczy o tym fakt, że cały czas pojawiają się w kolejnych miastach w Polsce, a zdecydowana większość aktywnie działających na Polskim rynku bukmacherów rozwija swoją sieć stacjonarnych lokali bukmacherskich – wyjątkiem jest firma ForBet, która, mimo licencji Ministerstwa Finansów także na prowadzenie zakładów w punktach stacjonarnych, skupia się wyłącznie na działalności internetowej.

Należy jednak pamiętać, że punkty stacjonarne mają kilka wad, jednym z nich jest na przykład to, że punkty bukmacherskie są zazwyczaj otwarte w określonych godzinach, przez co nie będziemy w stanie obstawić zakładów, jeśli na przykład będziemy mieli na to ochotę o szóstej rano bądź o czwartej w nocy.

A jak wyglądają aplikacje bukmacherskie w porównaniu do punktów stacjonarnych?

Bukmacherskie aplikacje mobilne są wygodnym sposobem na to, aby zapewnić sobie stałą kontrolę nad wszystkimi typami bukmacherskimi. Dzięki nim użytkownik otrzymuje natychmiastowe informacje na temat postawionych kuponów, ale też powiadomienia o konkursach czy promocjach, organizowanych przez wybranego przez niego bukmachera. Niektórzy bukmacherzy w swoich aplikacjach mają opcję oglądania meczy na żywo oraz match-tracker, który umożliwia oglądanie meczów oraz przeglądanie wszystkich akcji oraz statystyk na żywo. Wygodną opcją jest także wyszukiwarka, która (powinna) już działać po wpisaniu pierwszych trzech liter szukanej frazy. Wadą bukmacherskich aplikacji mobilnych jest na pewno niewielka ilość informacji które jesteśmy w stanie wyświetlić na ekranie naszego telefonu (bądź tabletu), z racji fizycznej wielkości tego urządzenia, nie mówiąc już o tym, że aby oglądać mecze na żywo przez aplikację potrzebujemy abonamentu na internet lub punktu wi-fi, aby spokojnie móc pooglądać nasz wytypowany mecz.

A co z tymi witrynami?

W dzisiejszych czasach prawdopodobnie każdy korzystał z komputera oraz internetu, dlatego ta opcja jest uznawana za najwygodniejszą, ponieważ z witryn bukmacherskich można korzystać zarówno z laptopa w samochodzie z dostępem do internetu, bądź w domowym zaciszu przy normalnym komputerze a nawet i z ekranu inteligentnego telewizora. Jeśli zaś chodzi o porównanie ich do punktów naziemnych, to plusem tej opcji na pewno jest to, że witryny internetowe bukmacherów są dostępne 24/7 przez 365 dni w roku.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy zakłady bukmacherskie to dobry sposób na relaks?
Następny artykułZakłady specjalne w bukmacherce – czyli zabawa na całego
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.