1xBet swojego czasu cieszył się w Polsce sporą popularnością, jednakże z racji nowelizacji ustawy hazardowej z 2017 niezbyt było temu bukmacherowi po drodze z legalnością. A więc czy bukmacher 1xBet jest w naszym kraju legalny?

Bukmacher 1xBet – czy jest już legalny?

 1xBet i rosyjskie ,,omijanie prawdy”

Bukmacher 1xBet stara się robić wszystko, by unikać dialogu o polskiej licencji. Regulamin firmy jest pokaźny, ale warto zwrócić przede wszystkim uwagę na punkt napisany najmniejszym drukiem z możliwych:

“Przed użyciem strony internetowej gracz musi upewnić się w tym, że na terenie swojego miejsca pobytu on nie narusza praw i przepisów, związanych z hazardową branżą gier. Gry hazardowe w internecie są zabronione w niektórych krajach, dlatego płatności i przelewy, związane z hazardowym biznesem, mogą być również zabronione. Przed zarejestrowaniem na naszym serwisie zalecamy skonsultować się prawnikami. Według naszej polityki odmawiamy w rejestracji użytkownikom z następnych krajów: Wielka Brytania, USA, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czeska Republika, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Włochy, Niderlandy, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Iran. Spis regularnie się odnawia. Jeśli Twój kraj pojawi się w tym liście, to zostaniesz o tym odpowiednio powiadomiony.”

Co to dokładnie oznacza? Przede wszystkim, że klienci z Polski oficjalnie nie są akceptowani. W praktyce wygląda to zupełnie inaczej, ale warto wziąć pod uwagę, że firma 1xBet ma podstawy, na przykład, do niewypłacenia wygranych środków albo zamknięcia konta bez powodu!

Czy 1xBet jest legalny czy nielegalny?

Nie, bukmacher 1xBet nie posiada licencji i zezwolenia na prowadzenie działalności hazardowej w Polsce, którą wydaje Ministerstwo Finansów na okres 6 lat. Każda marka bukmacherska chcąca działać w Polsce, musi posiadać odpowiednie zezwolenie na przyjmowanie zakładów przez internet oraz w specjalnych punktach naziemnych. Takiego zezwolenia 1xBet póki co nie posiada, dlatego granie u bukmachera 1xBet jest nielegalne i grozi poważnymi konsekwencjami prawnymi.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Co można znaleźć na witrynie Bukmachera 1xBet?

Wszystko to, co u większości legalnych bukmacherów. Aktualna oferta firmy 1xBet Polska zawiera nie tylko zakłady sportowe, ale także różnego rodzaju gry na pieniądze. Wszystko to, oczywiście, w stu procentach przez internet i po polsku. Oferta bukmachera 1xBet obejmuje bardzo szeroką gamę zakładów bukmacherskich na wszystkie popularne dyscypliny sportowe jak piłka nożna, hokej, siatkówka czy koszykówka. Oczywiście 1xBet nie zapomniał o miłośnikach obstawiania e-sportu czy sportów wirtualnych. 1xBet to również gry kasynowe czy totalizator sportowy. Zakłady u 1xBet można zawierać nie tylko w tradycyjny sposób, czyli przez stronę internetową, ale również aplikację mobilną, a nawet komunikator Telegram. W przypadku gry przez telefon czy tablet możemy korzystać z wielu naprawdę ciekawych opcji takich jak dedykowany program na Androida bądź iOS. Zakłady bukmacherskie 1xBet przygotowały nawet coś, co w naszym kraju nie zdecydował się żaden bukmacher – własną przeglądarkę internetową. Działa tak samo, jak ta tradycyjna, tyle że możemy w niej znaleźć funkcje bukmacherskie, ułatwiające obstawianie na co dzień.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWielka wygrana w STS!
Następny artykułBetgames STS – czyli legalne karcianki online
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.