Każdy, kto interesował się kiedyś pokerem online, zdaje sobie sprawę z tego iż nasze państwo kilka lat temu położyło łapę na legalnych kasynach online, jednakże od tego  czasu, legalny bukmacher STS znalazł sposób na to, jak to wszystko można obejść, zachowując jednocześnie legalność tego przedsięwzięcia. Jak więc STS udało się obejść przepisy? Tego dowiecie się już za moment!

Betgames STS – czyli legalne karcianki online

Betgames STS nie łamie żadnych praw

Oczywiście to Betgames STS jest w pełni legalne w naszym kraju, jednakże czas pokaże czy aby na pewno fiskus zezwoli na takie dalsze poczynania. Co ciekawe, STS wprowadził takie rozwiązanie jako pierwszy na naszym rynku. Dlaczego? To proste – jeśli chce się być uważanym za najlepszego bukmacher na Polskim rynku, to trzeba wyprzedzać konkurencję o minimum jeden krok.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

jak STS obeszło prawa ustawy hazardowej?

 To bardzo proste, a zobrazujemy wam to na przykładzie pokera. W Betgames STS, przy realnym stole, poprzez transmisję na żywo, widzimy krupiera, który pełni dokładnie taką samą rolę jak w realnym kasynie. Do tego mamy 6 miejsc dla graczy, którym rozdawane są karty. Jednakże my nie sami nie gramy w pokera, my tylko typujemy, która ręka zwycięży. Właśnie na tym polega Betgames oferowane przez jednego z najlepszych bukmacherów STS. Nie jest to uczestnictwo w samej rozgrywce, tylko obstawianie kart, dlatego też Betgames STS jest w pełni legalne, jednakże tak jak wcześniej wspominaliśmy – nie wiemy jeszcze do końca, co knuje nasz fiskus.

Czym Betgames STS różni od państwowego kasyna online?

Przede wszystkim ofertą, nie mówiąc już o tym, że w pokera online z drugą, żywą osobą w państwowym kasynie online nie zagracie. Wracając jednak do tematu, na tej samej zasadzie co poker, działa w STS wojna oraz bakarat. Wszystkie gry przygotowane zostały w taki sposób, by zapewniały sto procent funkcjonalności, a zarazem były legalne. Ciekawy sposób na ominięcie przepisów, czyż nie? Zgodnie z nowelizacją Ustawy Hazardowej z 2017 roku, to w naszym kraju legalne jest tylko jedno kasyno online, kontrolowane przez państwo.

Gracze do wyboru w Betgames STS mają trzy rodzaje gier :

  • Wojna
  • Poker online (zasady jak w texas holdem)
  • Bakarat

Gry karciane w Betgames STS

Poker polega na rozdaniu graczom po dwie karty i wykładaniu przez krupiera kolejnych. Najpierw rozkłada on trzy z nich, potem dokłada po jednej. Typowanie możemy rozpocząć gdy krupier rozda karty wszystkim sześciu graczom. Idąc dalej – tak jak w zwykłej wojnie, w Betgames STS wyższa karta wyłożona na stół wygrywa.

Przy tej samej figurze następuje wojna i gracze wykładają dodatkowe karty do momentu, aż ktoś z nich będzie miał figurę wyższą. Jeśli chodzi już o samo typowanie tej rozgrywki, to mamy do wyboru kilka opcji. Klasycznie można wybrać, czy zwycięży jeden gracz – czy drugi, którym w Betgames jest krupier. Kończąc na bakaracie – w skrócie polega na tym, że wygrywa gracz, który po otrzymaniu swojej puli – dwóch lub trzech kart osiągnie liczbę 9. Wygrywa osoba, która będzie najbliżej tej liczby. Należy dodać, że gdy suma cyfr przekroczy punktowane karty ( punkty otrzymujemy za karty od dwójki do dziewiątki – zgodnie z przypisaną im cyfrą) i dojdzie do wyższych symboli jak dziesiątka, walet, dama i król, to nie posiadają one żadnej wartości.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher 1xBet – czy jest już legalny?
Następny artykułJak grać w makao?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.